ProSYS™ Plus to systemem sygnalizacji włamania i napadu nowej generacji, spełniający wysokie wymagania normy EN 50131-1 Grade 3. Centrala ProSYS™ Plus zaprojektowana została z myślą o dużych obiektach komercyjnych i przemysłowych. System umożliwia podłączenie do 512 linii przewodowych (tradycyjna lub magistralowa) i/lub bezprzewodowych. Różnorodność dostępnych sposobów komunikacji (TCP/IP, GSM/GPRS, PSTN) oraz praca w chmurze gwarantuje szereg korzyści dla firm instalatorskich i użytkowników końcowych. Takich jak: zdalna konfiguracja i diagnostyka, weryfikacja wideo, sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej systemem alarmowym.

•do 512 wejść przewodowych i/lub bezprzewodowych

•do 262 wyjść programowalnych

•32 partycje

•do 48 klawiatur

•500 użytkowników

•Rejestr zdarzeń: 2000

•Weryfikacja wideo z obrazem na żywo z kamer IP

•Zarządzanie systemem za pomocą aplikacji mobilnej iRISCO

•Zdalna konfiguracja i diagnostyka

ProSYS™

Aplikacja mobilna iRISCO pozwala użytkownikowi na zdalne sterowanie i zarządzanie system LightSYS™2, VUpoint oraz RISCO Smart Home - uzbrajanie i rozbrajanie systemu, natychmiastowe otrzymywanie powiadomień o alarmach, weryfikację zdarzeń za pomocą zdjęć, weryfikację wizyjną „na żywo” w odpowiedzi na alarm lub na żądanie, przeglądanie historii zdarzeń – w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca.

Aplikacja iRISCO

VUpoint P2P z weryfikacją wideo - VUpoint P2P oferuje podgląd na żywo w odpowiedzi na dowolne zdarzenie w systemie w celu weryfikacji czy alarmu. Pozwala również na inicjowanie strumieniowej transmisji wideo na żądanie z danego obiektu dla zwiększenia bezpieczeństwa. Za pośrednictwem Chmury RISCO istnieje możliwość podglądu klipów wideo w standardzie HD oraz zdjęć przy użyciu telefonu lub przeglądarki internetowej z dowolnej kamery IP P2P.

VUpoint P2P

RISCO Smart Home – system automatyki domowej stanowi coraz popularniejszy wśród użytkowników dodatek do systemu LightSYS™2 pozwalając na pełna kontrolę nad bezpieczeństwem oraz szeroką gamą urządzeń i elementów automatyki domowej - sterowanie temperaturą, oświetleniem oraz innymi urządzeniami wyposażenia domu. System stwarza unikalną okazję dla instalatorów do zaoferowania klientom dodatkowego rozwiązania zwiększającego ich przychody – przy jednoczesnym wzroście satysfakcji klienta i oszczędności energii.

RISCO Smart Home

Magistrala RISCO - posiada uproszczoną strukturę okablowania, wykorzystującą jeden kabel czterożyłowy do obsługi całego systemu alarmowego. Magistrala łącząca czujniki szeregowo (a nie w strukturze gwiazdy) jest dostosowana do długich korytarzy, które są często spotykane w sektorze komercyjnym. Dzięki instalacji magistrali RISCO można znacząco skrócić całkowitą długość kabli, obniżyć koszty robocizny i nakłady na konserwację oraz zmniejszyć liczbę ekspanderów.

Magistrala RISCO